06.05. Impala oraz Eucaliptus z nowymi materiałami

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołów Impala oraz Eucaliptus, który odbędzie się w Kinoteatrze Słonko 6 maja o godzinie 18:00. Zarówno jeden jak i drugi zespół wystąpi z materiałem premierowym.

Impala po raz pierwszy wykona materiał ze swojej drugiej płyty „17″. Jak sami opisują to wydawnictwo muzycy:  „Płyta jest bardzo osobista, dotyka każdą dziedzinę życia, stąd zawarta w niej różnorodność i tekstowo i muzycznie. Nostalgicznie i dziadowsko. Płyta, która pokazała, że w zespole nie chodzi tylko o wspólne granie ale też o wspólne wspieranie się w chwilach chujowych i wspólne świętowanie w tych fajnych”

Z kolei artyści tworzący Eucaliptus; który zagra jako pierwszy tego wieczoru; wykonają premierowo utwory z EP’ki „Feel teh shag”. Opisują oni swój matareiał w następujący sposób: „Płyta opowiada o smaku słońca, zapachu lata i o unoszącym się w powietrzu aromacie słodkiego dymu, nie tylko tytoniowego:3 Premiera w ’Słonku’ – nazwa miejsca zgadza się idealnie, ponieważ całe słońce zeszłego lata zostało na niej zapisane. To będzie jak film… Jak ********* teleport – do Californii”

Jedno jest pewne – nie zabraknie mocnego gitarowego grania na wysokim poziomie!

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Rezerwacje i szczegółowe informacje dostępne w Śremskim Ośrodku Kultury lub pod nr tel.: 61 28 35 904.