26.09. Konik garbusek

4 września 2019

Wraz z rozpoczęciem sezonu jesiennego w Śremskim Ośrodku Kultury startujemy ze spektaklami dla dzieci. 🙂

Już 26 września serdecznie zapraszamy do Kinoteatru Słonko na spektakl w wykonaniu Teatru Vaśka, pt. „Konik garbusek”. To spektakl dla dzieci w każdym wieku. Historia zaczerpnięta z baśni rosyjskich, dzięki zawartemu w niej morałowi, była pierwowzorem dla wielu filmów i spektakli teatralnych.

Mody chłopak Wania lubił czytać, wpatrywać się w gwiazdy i marzyć o wielkim świecie. Nie był zbyt silny, ale ze swej mądrości i odwagi potrafił skorzystać kiedy zaszła taka potrzeba. W ten sposób zyskał dziwnego przyjaciela – garbatego konika, który choć był kucem umiał mówić ludzkim głosem. Ciekawość świata wpędzała Wanię w różne tarapaty, ale dzięki swojemu charakterowi i pomocy przyjaciela wychodził z nich zwycięsko na koniec otrzymawszy największa nagrodę. Miłość i wdzięczność pięknej dziewczyny. Pozory mogą mylić. Tak mówi stare przysłowie i w bajce o Koniku Garbusku znajduje to potwierdzenie. Wania, prosty chłopak ze wsi, okazał się tak mądry, że zasłużył na miłość Carówny, a mały, brzydki, garbaty konik okazał się być bezcennym i oddanym przyjacielem.

Rezerwacja biletów pod numerami telefonów 889 647 418 lub 61 28 30 710.

Odbiór biletów w Kinoteatrze Słonko w godzinach: 15:00 – 20:30 (Pn.-Śr.; Pt.-Nd.) lub w Biurze Obsługi Klienta ŚOK w godz. 7:30 – 19:30 (Pn.-Pt.).

Bilety można także zakupić poprzez system Bilety24: