Medycyna św. Hildegardy, w której nie ma chorób nieuleczalnych” – prelekcja Elżbieta Ruman

Dodano 14 marca 2024
4 kwietnia 2024
17:30

Elżbieta Ruman – dziennikarka i publicystka. Autorka wielu programów telewizyjnych i filmów oraz audycji radiowych. W swojej reporterskiej pracy szuka dobra i stara się je ukazywać światu. Od 2006 roku, zafascynowana dziełem św. Hildegardy z Bingen, kroczy jej śladami, aby zgłębiać i przekazywać niezwykłą wiedzę tej średniowiecznej Doktor Kościoła.

Jest założycielką Centrum św. Hildegardy z Bingen w Józefowie – jednego z niewielu w Polsce miejsc, gdzie można znaleźć nie tylko wszelkie opisywane przez Hildegardę specyfiki, ale też zakosztować jej wiedzy poprzez konsultacje z terapeutami hildegardowymi, oczyścić organizm dzięki tygodniowym postom, uzyskać „paszport na zdrowe życie”.

Poświęciła kilkanaście lat na pogłębianie wiedzy z zakresu naturalnej medycyny Hildegardy z Bingen – stosowanie w swojej kuchni roślin wskazanych przez świętą mniszkę, graniczące z cudem powroty do zdrowia setek osób i dwuletnie studia medycyny hildegardowej w Niemczech.

Wszystko, co potrzebne nam do życia w zdrowiu zawarte jest przez naszego Ojca w otaczającej nas naturze. Troska o zdrowe ciało i zbawienie duszy przenika wszystkie dzieła Hildegardy, a badacze jej pism twierdzą, że w medycynie Hildegardy nie ma chorób nieuleczalnych.

Według św. Hildegardy nie ma chorób nieuleczalnych, ponieważ w przyrodzie znajduje się lekarstwo na każdą dolegliwość!

Podczas wydarzenia dostępne będą stoiska sprzedażowe z produktami św. Hildegardy m. in. książki, zioła.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia:

  • w BOK ŚOK
  • w kasie Kinoteatru Słonko
  • poprzez serwis bilety24.pl
Skip to content