Teatr Fuzja „Świat według Cioci Jadzi”

Dodano 31 sierpnia 2023
21 września 2023
17:00

Scena Teatralna Kinoteatru Słonko powraca po wakacjach w wielkim stylu!!! W czwartek, 21 września o godz. 17:00 zapraszamy na spektakl Teatru Fuzja pod tytułem „Świat według Cioci Jadzi”.

Wiadomo, że na nudę najlepsza jest dobra książka. Dlatego wzięliśmy największą i najciekawszą książkę, jaką udało nam się znaleźć, potrząsnęliśmy nią a ze środka wypadła nam… Ciocia Jadzia i cały jej świat.

Zapraszamy zatem na drugą część przygód ukochanej przez wszystkich i kultowej Cioci Jadzi. Tym razem Ciocia Jadzia zabierze nas w podróż na wieś, w podróż w poszukiwaniu punktu orientacyjnego, w podróż po wyobraźni oraz w podróż w czasie.

Jednak jak zawsze, kiedy jest Ciocia będzie wesoło, mądrze, śpiewająco; trochę wspominkowo i sentymentalnie, a trochę dowcipnie i tanecznie.

Jednym słowem: wszystkiego po trochu. Nie zabraknie ukochanych postaci z serii książek Elizy Piotrowej: Cioci Jadzi – wiadomo, dziewczynki, Pelagii Rzepy, Heńka Rokmana, Mamy i Taty; a na deser odwiedzi nas nie kto inny jak Krystian z III B. Dajcie się zatem porwać do najbardziej szalonego i mądrego ze światów – do świata według Cioci Jadzi.

– inscenizacja i reżyseria: Anna i Tomasz Rozmianiec
– scenariusz: Agnieszka Mikulska i Anna Rozmianiec
– muzyka: Jakub „Gonzo” Woźniak
– aktorzy: Anna Rozmianiec, Agnieszka Mikulska, Jakub Woźniak, Tomasz Rozmianiec

Czas trwania spektaklu: 50 min.

Rekomendowany wiek widzów: 3+

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w:

  • w Biurze Obsługi Klienta Śremskiego Ośrodka Kultury,
  • w kasie Kinoteatrze Słonko,
  • poprzez serwis Bilety24.pl (zgodnie z regulaminem sprzedaży do ceny biletów doliczana jest opłata serwisowa)

Zapraszamy ?

Skip to content